Ryby, sýry a víno Prachatice 2023

Národní přehlídky – Sýry a víno se zúčastní především naše mlékárny, které získaly za své vynikající výrobky řadu ocenění, zejména ocenění značky kvality KLASA. Celkem se zúčastní jedenáct mlékáren, z toho jedna mlékárna GOLDSTEIG z Bavorska. Celkem bude prezentováno více jak 50 vzorků sýrů vynikající kvality z kravského, kozího a ovčího mléka.

Eno-gastronomické přehlídky – Ryby a víno se každoročně zúčastní rybářské společnosti, výhradně z jižních Čech a poskytnou nám různé druhy sladkovodních ryb, především kapra, amura, pstruha, candáta, nebo štiku apod.

Pro snoubení pokrmů jídla a vína bude prezentováno více jak stovka skvělých vín z 30 vinařství z Moravy a Čech, které získaly mnoho ocenění z domácích i světových výstav.

V rámci letošního jubilejního dvacátého ročníku – sýry a víno, zajistíme na volné ploše před radnicí posezení, které je určeno pro vás návštěvníky, kteří sice máte rádi ryby, nebo sýry, ale nemusíte víno, a nebo naopak. Zde si můžete objednat vynikající pokrmy z ryb, sýry a k tomu skvělá stáčení vína. Pro milovníky a znalce vín budou k dispozici lahvově zralá vína.

Jednodenní vstupné: 480,- v předprodeji / 580,- na místě

Vstupné zahrnuje: katalog a degustační sklenku, neomezenou ochutnávka cca 50 vzorků sýrů a pokrmů z nich, ochutnávku všech pokrmů z ryb teplé a studené kuchyně, ochutnávka cca 100 vzorků vín, kávu

Informace o akci

Radniční sál a arkády Staré radnice

Datum: 10.6. 2023

Čas: 17:00 - 23:00

Vstupné: 480,- v předprodeji / 580,- na místě

Kalendář google

Exportovat iCal

Mohlo by vás zajímat

Translate »