Stravování

Typ stravování:

Hledání:

cafe madona

Cafe Madona

Kavárna v historickém domě v centru renesančních Prachatic. Káva Lamborghini, domácí dezerty a limonády, italská vína.

Cukrárna a kavárna Vanesa

Cukrárna a kavárna Vanesa

Nabízíme kvalitní italskou kávou, čerstvé domácí zákusky, kvalitní služby a příjemné prostředí.

Almara Pub & Restaurant

Přijďte si dát výborné plzeňské pivo Pilsner Urquell čepované přímo z pivních tanků, pochutnat si na jídle z naší poctivé české kuchyně připravované z kvalitních surovin.

v koutě

Billiard bar „V koutě“

Billiard bar V Koutě v Prachaticích už se těší na vaši návštěvu...bar s nejdelší tradicí v Prachaticích.

biblos

Byblos club

Přijďte se pobavit do našeho clubu. Můžete si u nás zahrát kulečník, šipky, poker či bowling na našich dvou bowlingových drahách...a každý pátek a sobotu Vás bude bavit náš DJ!

Club 111

Club 111

Objevte s námi nové chutě a přijďte vyzkoušet jedinečně namíchané alko i nealko drinky s čerstvým ovocem, vyváženým poměrem alkoholu (nebo bez) a různými druhy šťáv, který spolu s drceným ledem a sladkou tečkou na sklenici zanechají dojem, že tady je všechno možné.

čajovna

Čajovna U hrušky

Vítejte v prachatické Čajovně „U hrušky“. Přijďte si vychutnat opravdu dobrý čaj a nasát jedinečnou atmosféru sklepů 17. století.

Kavárna Nebe

Přátelská pražírna „Nebe“ Prachatice vám nabízí praženou výběrovou kávu prvotřídní kvality. Vyzkoušejte skutečnou chuť kávy.

U Jelena

Lockal u Jelena

Rodinný podnik na náměstí v Prachaticích, kde si můžete vychutnat nejen poctivou českou kuchyni, ale také skvěle ošetřenou Pilsner Urquell.

Pivovar Prachatice

Snaha o pocit rodinné atmosféry a dobré pohody pro všechny zákazníky je prioritou této restaurace, stejně jako školený personál. Přístup se odráží i v mottu celého pivovaru „předčíme vaše očekávání“.

pizza

Pizzeria GranSasso

Pizzeria GranSasso má kořeny v Itálii, z oblasti hory GranSasso, odkud je také originální receptura na výrobu těsta a surovin na pizzu.

Pizzeria Primavera

O vaše pohodlí a ničím nerušený zážitek z italské gastronomie se postará mladý kolektiv personálu, který je vždy připraven splnit všechna Vaše přání až do našich nejzazších možností.

Translate »