Objekt nabízí ubytování pro 4 až 20 osob ve 2 apartmánech.

Cena od 4000,- / apartmán / den

Chalupa Pod Šerovnou nabízí ubytování ve dvou oddělených apartmánech – #1 – Modrý Apartmán a #2 – Zelený Apartmán se samostatnými vstupy. Jednotlivé apartmány od sebe oddělují dvojité dveře a v případě potřeby lze apartmány spojit v jednu velkou chalupu. Všechny místnosti jsou prostorné, světlé, útulné a prakticky zařízené.

Malá vesnice v předhůří Šumavy rozprostírající se u řeky Blanice nese název Zvěřenice. Nachází se nedaleko obce Záblatí u Prachatic. V této krásné a klidné oblasti, na úbočí kopce pár metrů od lesa i řeky Blanice, vyrostla chalupa se dvěma apartmány ve stylu původních šumavských stavení. Chalupa Pod Šerovnou je pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu a hledají klid, pohodlí, samotu, čerstvý vzduch. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, parta kamarádů a přátel, nadšení sportovci. Je zde možné uspořádat i teambuilding pro menší skupiny zaměstnanců.

V bezprostřední blízkosti se nachází další objekt, v němž naleznete posezení s možností venkovního grilování, k dispozici je také ohniště. Dále je zde zastřešená herna, ve které je pingpongový stůl a stolní fotbal. Součástí budovy je uzamykatelný, zabezpečený prostor pro kola, lyže, kočárky, ….. Prostorná zahrada a přilehlé louky poskytnou také možnost dalšího využití.

Translate »