Autokemp Žíchovec

Kemp se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí (u silnice Prachatice-Vodňany č. 141) v krásném prostředí u řeky Blanice. Nabízí možnosti ubytování v chatách a prostor pro stany, karavany a obytné přívěsy. 
 
V areálu kempu je v provozu restaurace, která nabízí příjemné posezení a to včetně letní terasy, přiměřený výběr hotových jídel a na spláchnutí výborné nepasterované pivo Bernard z rodinného pivovaru v Humpolci.
 
Každá chata má svou zastřešenou verandu, vlastní WC, tekoucí pitnou vodu, kuchyň s kuchyňskou linkou, lednici, stůl, židle, lůžka (2 lůžka v hlavní místnosti a 3 lůžka v ložničce), skříň, lůžkoviny, povlečení a parkování vedle chaty.
 
Vybavenost: dětské hřiště, minigolf, přípojka elektřiny, restaurace, společné sociální zařízení, sportoviště, stany, venkovní posezení, WiFi, zahradní restaurace, terasa 
 
Auto je možno parkovat přímo vedle chaty. Společné pro kemp jsou sprchové kouty, umývárny a WC. Stravování je možné v restauraci v areálu kempu.
 
Přímo v areálu autokempu je minigolfové hřiště, bazén s přírodní vodou, volejbalové hřiště, stolní tenis, možnost zapůjčení kol a drobných sportovních potřeb, dětské hřiště u terasy zahradní restaurace (zvlášť vhodné pro starostlivé tatínky). V blízkosti se nachází autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchody a tenisové kurty (Strunkovice nad Blanicí). Krásné pěší turistické trasy i cyklotrasy – Šumava (řeka Blanice, Husinecká přehrada, zámek Kratochvíle, zřícenina hradu Helfenburg, atd). Na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí (cca 2 km od kempu) je možné mimo jiné objednat vyhlídkový let a milovníci adrenalinu si přijdou na své při tandemovém seskoku.

Adresa / kontakt

Autokemp Žíchovec
Ing. Bárta Jaroslav
384 26 Strunkovice nad Blanicí

 

Telefon: +420 602 125 857
Web: Autokemp Žíchovec
E-mail: autocamp-zichovec@seznam.cz

 
Vzdálenost od centra Prachatic: 12,3 km
Cena: od 50 Kč osoba/noc

Mohlo by vás zajímat

Translate »