Autokemp Žíchovec

Kemp se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí (u silnice Prachatice-Vodňany č. 141) v krásném prostředí u řeky Blanice. Nabízí možnosti ubytování v 10 chatách (50 lůžek) a prostor pro stany, karavany a obytné přívěsy. 
 
V areálu kempu je v provozu restaurace, která nabízí příjemné posezení a to včetně letní terasy, přiměřený výběr hotových jídel a na spláchnutí výborné nepasterované pivo Bernard z rodinného pivovaru v Humpolci.
 
Každá chata má svou zastřešenou verandu, vlastní WC, tekoucí pitnou vodu, kuchyň s kuchyňskou linkou, lednici, stůl, židle, lůžka (2 lůžka v hlavní místnosti a 3 lůžka v ložničce), skříň, lůžkoviny, povlečení a parkování vedle chaty.
 
Vybavenost: dětské hřiště, minigolf, přípojka elektřiny, restaurace, společné sociální zařízení, sportoviště, stany, venkovní posezení, Wi-Fi, zahradní restaurace, terasa 
 
Auto je možno parkovat přímo vedle chaty. Společné pro kemp jsou sprchové kouty, umývárny a WC. Stravování je možné v restauraci v areálu kempu.
 
Přímo v areálu autokempu je minigolfové hřiště, bazén s přírodní vodou, volejbalové hřiště, stolní tenis, možnost zapůjčení kol a drobných sportovních potřeb, dětské hřiště u terasy zahradní restaurace (zvlášť vhodné pro starostlivé tatínky). V blízkosti se nachází autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchody a tenisové kurty (Strunkovice nad Blanicí). Krásné pěší turistické trasy i cyklotrasy – Šumava (řeka Blanice, Husinecká přehrada, zámek Kratochvíle, zřícenina hradu Helfenburg, atd). Na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí (cca 2 km od kempu) je možné mimo jiné objednat vyhlídkový let a milovníci adrenalinu si přijdou na své při tandemovém seskoku.
 
Otevírací doba: od poloviny června do poloviny září

Adresa / kontakt

Autokemp Žíchovec
Ing. Bárta Jaroslav
384 26 Strunkovice nad Blanicí

 

Telefon: +420 602 125 857
Web: Autokemp Žíchovec
E-mail: autocamp-zichovec@seznam.cz

 
Vzdálenost od centra Prachatic: 12,3 km
1050 Kč/chata pro 5 osob, 70 Kč/stan, 90 Kč/karavan, 95 Kč/obytné auto

Mohlo by vás zajímat

Translate »